Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrgtehnoloogiline Jaekauplus

Cyfer

Kõrgtehnoloogiline Jaekauplus Jaemüügipindade interjöörid peaksid tulevikus, nagu ka praegu, olema kujundatud viisil, mis edendaks nauditavat ostukogemust ja oleks kohandatud vastavalt müüdava toote tüübile. Cyfer on kõrgtehnoloogiline jaekauplus, mis on loodud QR-koodi järgi. Oma olemuselt minimalistlikud sise- ja väliskujunduselemendid moodustavad sujuvalt voolava keskkonna, rõhutades toote eeldatavat jõudu tulevikus, samal ajal kui tajumist segavad ebaolulised takistused, mis tõstavad naudingu taset ja suurendavad soovi toodetega suhelda.

Projekti nimi : Cyfer, Disainerite nimi : Dalia Sadany, Kliendi nimi : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer Kõrgtehnoloogiline Jaekauplus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.