Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Athos

Kohvilaud Brasiilia modernistliku kunstniku Athos Bulcao loodud mosaiikpaneelidest inspireerituna oli see peidetud sahtlitega kohvilaud mõeldud eesmärgiga tuua tema paneelide ilu ning nende erksad värvid ja täiuslikud kujundid siseruumi. Ülaltoodud inspiratsiooni ühendas laste käsitöö, mis koosnes neljast tikutoosist, mis olid kokku liimitud, et ehitada nukumaja jaoks laud. Mosaiigi tõttu viitab tabel mõistatuskarbile. Kui need on suletud, ei saa sahtleid märgata.

Projekti nimi : Athos, Disainerite nimi : Patricia Salgado, Kliendi nimi : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Kohvilaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.