Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ametlik Pood, Jaemüük

Real Madrid Official Store

Ametlik Pood, Jaemüük Kaupluse kujunduskontseptsioon põhineb kogemusel Santiago Bernabeus, keskendudes ostukogemusele ja mulje loomisele. See on kontseptsioon, mis samal ajal austab, kiidab ja immortaliseerib klubi, kinnitades, et saavutused on olnud ande, pingutuse, võitluse, pühendumise ja sihikindluse tulemus. Projekt hõlmab kontseptsiooni kujundamist ja ärilist teostust, brändimist, pakendamist, graafilist joont ja tööstusmööbli kujundamist.

Projekti nimi : Real Madrid Official Store, Disainerite nimi : sanzpont [arquitectura], Kliendi nimi : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Ametlik Pood, Jaemüük

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.