Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lipulaev

Lenovo

Lipulaev Lenovo lipulaevakaupluse eesmärk on tõsta brändikuvandit, pakkudes publikule platvormi, kus saab suhelda ja poes loodud elustiili, teenuse ja kogemuste kaudu omavahel suhelda. Disainikontseptsioon on välja töötatud lähtuvalt missioonist viia üleminek arvutiseadmete tootjalt juhtivale kaubamärgile tarbeelektroonika pakkujate seas.

Projekti nimi : Lenovo, Disainerite nimi : Johnson Li, Kliendi nimi : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Lipulaev

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.