Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus Ja Kõrvarõngas

Droplet Collection

Sõrmus Ja Kõrvarõngas Dropleti ehtekollektsioon ammutab inspiratsiooni vesipiiska rahulikkusest ja ilust. Kombineerides 3D-disaini ja traditsioonilist tööpingi tehnikat, uurib see tilkade moodustumist lehel. Lihvitud 925 hõbedane viimistlus jäljendab veepiiskade peegeldavat pinda, samal ajal kui magevee pärlid on mänguliselt ka disaini integreeritud. Rõnga ja kõrvarõngaste iga nurk näitab erinevat kujundust, hoides disaini mitmekülgsena.

Projekti nimi : Droplet Collection, Disainerite nimi : Lisa Zhou, Kliendi nimi : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Sõrmus Ja Kõrvarõngas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.