Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sensoriga Kraan

miscea LIGHT

Sensoriga Kraan Miscea LIGHT anduriga aktiveeritavatel segistidel on integreeritud seebi jaotur, mis on konstrueeritud otse kraanile mugavuse ja maksimaalse kätehügieeni jaoks. Kiiret ja usaldusväärset sensortehnoloogiat kasutades eraldab see seepi ja vett hügieeniliseks ja ergonoomiliseks kätepesu elamuseks. Sisseehitatud seebi jaotur aktiveeritakse, kui kasutaja käsi liigub üle seebisektori. Seejärel väljastatakse seepi alles siis, kui kasutaja käsi asetatakse kraani seebi väljalaskeava alla. Vett saab intuitiivselt vastu, hoides kätt vee väljalaskeava all.

Projekti nimi : miscea LIGHT, Disainerite nimi : Rob Langendijk, Kliendi nimi : miscea GmbH.

miscea LIGHT Sensoriga Kraan

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.