Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

Sheraton Bursa

Hotell Animatsioon peaks olema laiaulatuslik modelleerimine, mis juhendab kõiki hotelli osi. Erinevad üldruumid, sealhulgas fuajee, konverentsiruumid, pearestoran, Fitness & Spa keskus, Türgi saun ja VIP Türgi vannid, massaažiruumid , kommenteeritud puhkeruum, bassein, puhkeruumid ja lisaks veel standardsed toad, sviidid ja presidendisviit modelleeriti 4 kuuga.Kõik modelleeritud alad muudeti 630 päeva pikkuse renderdusprotsessi järel 4,30 sekundilise animatsioonina 6750 kaadriks. Sellest animatsioonist sai oluline element Sheraton Bursa tutvustamisel.

Projekti nimi : Sheraton Bursa, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Hotell

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.