Disainiajakiri
Disainiajakiri
Puhkevõimalused

Winter under the roof

Puhkevõimalused Astanas pole mägedereljeefi. Mägitegevuseks ja mäesuusatamisega konkureerimiseks valmistumiseks leiutati objekt, mida nimetatakse siseuusakeskuseks. See pakub kolme tüüpi radu suusatamise erinevate omandioskuste omandamiseks. Kujundatud stendid pealtvaatajatele spordiürituste jälgimiseks. Hotell mõeldud välismaistele sportlastele ja külastuskeskusele. Fassaadil kajastub idee lumest kaetud mäekuru jääst. Tugikeskuse stiilsed meenutavad jääpurikaid. Sellise keskuse idee oli edendada Kasahstani suusatamist.

Projekti nimi : Winter under the roof, Disainerite nimi : Ozimuk Tatyana, Kliendi nimi : The diploma project.

Winter under the roof Puhkevõimalused

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.