Disainiajakiri
Disainiajakiri
Dušš

Rain Soft

Dušš Looduses olev jugavaatlus võib meelitada kõiki ja seda vaadates või all dušši all käies saab lõõgastava raie luua. Nii oli vaja majade ja korterite sees oleva juga lõõgastavat stseeni simuleerida, nii et inimene saaks kogeda duši all käimise rõõmu kodus juga all. Selles disainis on kahte tüüpi pritsmeid. Rusikarežiim: vee tihedus või kontsentratsioon on keskel ja keha saab pesta Teine režiim: Vesi valatakse rõnga ümbritsevasse kohta vertikaalselt ja võib kasutada šampooni ning teda ümbritseb veesein ja see sein võib ole l

Projekti nimi : Rain Soft , Disainerite nimi : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Kliendi nimi : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Dušš

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.