Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Kalamis Liman Restaurant

Restoran Kalamis Limani restorani kujundas Atölye A Arhitektuur. Projekti tutvustamiseks oli vaja animafilmi. Ayhan Güneri Arhitektide poolt valminud animafilmi eesmärk kajastas restorani realismi. 10-päevase perioodi Kalamis Limani restorani modelleerimisetapp, mis koosneb 1600 ruutmeetrisest 64-sekundilisest animatsioonist lavakujunduseni, on valminud 800-s. tundi.Animatsiooniks ette valmistatud projekti esitlus, 3dsmax, v-ray programmid; Kasutati xeoni 16-tuumalist 48 GB ram dell-tööjaama riistvara.

Projekti nimi : Kalamis Liman Restaurant, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Restoran

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.