Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaubanduskeskus

Fluxion

Kaubanduskeskus Selle programmi inspiratsioon pärineb ainulaadse struktuuriga sipelgamägedest. Kuigi sipelgamägede sisemine struktuur on väga keeruline, võib see ehitada tohutu ja korrastatud kuningriigi. See näitab, et selle arhitektuuriline ülesehitus on äärmiselt ratsionaalne. Samal ajal ehitavad sipelgamägede graatsiliste kaarde sisemus imposantse palee, mis näib olevat eriti oivaline. Seetõttu kasutab disainer sipelga tarkust viidetena nii kunstilise kui ka hästi ehitatud ruumi kui ka sipelgamägede ehitamiseks.

Projekti nimi : Fluxion, Disainerite nimi : Zhipeng Kang, Kliendi nimi : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Kaubanduskeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.