Disainiajakiri
Disainiajakiri
Külglaud

Chezca

Külglaud Chezca on külglaud, mis aitab teil koguda kõik esemed, mis tavaliselt töötamise ajal lamavad. Mõeldud väikestele ruumidele, see võtab minimaalselt ruumi ja selle saab paigutada kõikjale maja ümber. See toimib kõigi väikeste objektide ja vidinate jaoturina, hoides kõike silma peal ja käepärast. Sellel on pealmine pind väikeste esemete jaoks, esipind ajakirjade ja sülearvutite hoidmiseks laadimise ajal ning tagumine peidetud koht WIFI ruuteri hoidmiseks ja kaablite korraldamiseks. Chezca pakub ka mitmeid pistikupesi, mida saab eraldi tõmmata või riputada diskreetselt küljele, kui neid ei kasutata.

Projekti nimi : Chezca, Disainerite nimi : Andrea Kac, Kliendi nimi : KAC Taller de Diseño.

Chezca Külglaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.