Disainiajakiri
Disainiajakiri
Islami Identiteedi Kaubamärgistamine

Islamic Identity

Islami Identiteedi Kaubamärgistamine Brändiprojekti kontseptsioon islami traditsioonilise ornamendi ja tänapäevase disaini hübriidi esiletõstmiseks. Kuna klient oli kiindunud traditsioonilistesse väärtustesse, kuid tundis huvi tänapäevase disaini vastu. Seega põhines projekt kahel põhikujul; ring ja ruut. Neid kujundeid kasutati traditsiooniliste islamimustrite ja tänapäevase disaini ühendamise kontrasti rõhutamiseks. Igat mustri ühikut kasutati üks kord, et identiteedile anda keerukas ilming. Kaasaegse ilme rõhutamiseks kasutati hõbedast värvi.

Projekti nimi : Islamic Identity, Disainerite nimi : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Kliendi nimi : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Islami Identiteedi Kaubamärgistamine

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.