Disainiajakiri
Disainiajakiri
Reklaamplakat

Amal Film Festival

Reklaamplakat Plakat oli inspireeritud meeleolukast pidustustest festivalidel. Kujundus loodi rikas Hispaania kultuuris esinevate erinevuste omaksvõtmiseks ja tähistamiseks. Kuna Hispaania on multikultuurne riik, mis on rikas oma ajaloo ja identiteedi poolest, oli plakati eesmärk rõhutada lootust eurooplaste ja araablaste, moslemite ja kristlaste vahel. Projekt oli kavandatud Barnbrooki stuudios, Londonis, Ühendkuningriigis. Plakati kujundamine võttis aega 1 nädal. Kasutatavad värvid, tüüp ja sümbolid olid inspireeritud Hispaania ja Araabia kultuuride ristumiskohast.

Projekti nimi : Amal Film Festival, Disainerite nimi : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Kliendi nimi : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklaamplakat

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.