Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pulmade Vastuvõtu Lava

Depiction

Pulmade Vastuvõtu Lava Kaunilt kujundatud komplekt pulma vastuvõtuks. Grand Avenue tervitab külalist pehme valge karusnaha vaibal. Tundes Rooma linna olemust läbi värava, Rooma sammaste, kuju, ümmarguse tiaara stiilis istmete ja tohutu "Fontana-di-trevi". Voolava vee heli loob taustal rahustavat muusikat, tervitades äsja abiellunuid. Mitte ükski meeskonnast pärit inimene pole kunagi tegelikku ülesehitust kuulnud ega näinud ja ikkagi 100% -list kujundit originaalsest ülesehitusest, mida on iga asja valmistamine kõigest 20 päeva jooksul mõistlik.

Projekti nimi : Depiction, Disainerite nimi : Arundhati Subodh Sathe, Kliendi nimi : Victrans Engineers.

Depiction Pulmade Vastuvõtu Lava

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.