Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

Spiral

Kraanikauss Mage vesi on üks kõige väärtuslikumaid loodusvarasid; oleme kuulnud lugusid ja legende, et maod valvavad väärtuslikke ja hinnalisi aardeid. Seetõttu oleme selle kaitsmiseks inspireerinud mao, mis on mähitud koonilise veekogu sisse. Veel üks omadus on see, et käte kasutamine veekraani avamiseks ei pruugi avalikes kohtades kõigile meeldida. Selles konstruktsioonis kasutatakse kraani avamiseks ja sulgemiseks pedaali, vajutades jalgpedaali.

Projekti nimi : Spiral, Disainerite nimi : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Kliendi nimi : AQ QALA BINALAR.

Spiral Kraanikauss

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.