Disainiajakiri
Disainiajakiri
Etiketid

Stumbras Vodka

Etiketid Stumbrase klassikaline viinakollektsioon taaselustab vanu Leedu viinavalmistamise traditsioone. Kujundus muudab vana traditsioonilise toote tänapäeva tarbija jaoks ligilähedaseks ja asjakohaseks. Roheline klaaspudel, Leedu viina valmistamise jaoks olulised kuupäevad, legendidel põhinevad tõesed faktid ja meeldivad, pilkupüüdvad detailid - vanu fotosid meenutav volditud väljalõige, põhjas olev kaldus riba, mis täiendab klassikalist sümmeetrilist kompositsiooni, ning fondid ja värvid, mis annavad edasi iga alambrändi identiteeti - kõik muudavad traditsioonilise viinakollektsiooni ebatraditsiooniliseks ja huvitavaks.

Projekti nimi : Stumbras Vodka, Disainerite nimi : Asta Kauspedaite, Kliendi nimi : Stumbras.

Stumbras Vodka Etiketid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.