Disainiajakiri
Disainiajakiri
Suur Valgustatud Taimepott

Divine

Suur Valgustatud Taimepott See on suur kerge pott, mis on valmistatud ühest või kahest opaalplasti tükist. Pannil pole üldse põhja. Niisiis, paned selle kasvava puu ümber. Ja kinnitage servad "kiirete lukkude" abil. Ja põhjas on LED-tuli, mis annab valgust potile ja puule ning kogupinda. Peamine erinevus teiste jaoks on see, et paned selle ümber kasvava puu. Sa ei pane sinna kasvamiseks puud.

Projekti nimi : Divine, Disainerite nimi : Ari Korolainen, Kliendi nimi : Adessin Oy.

Divine Suur Valgustatud Taimepott

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.