Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laualamp

M.T.F. ( My True Friend)

Laualamp MTF (My True Friend) lambi ainulaadsus koera näol on see, et esiteks sobib see peaaegu iga sisustusega, alates rõõmsameelsest soojast lastetoast ja lõpetades külma ametliku tööbürooga. Teiseks on sellel ainulaadne materjalide kombinatsioon - puit, plast, metall, klaas, mis loob sulandumisstiili. Kolmas ainulaadne omadus on see, et mitte kõigil laternatel ei saa olla 360 kraadi pöördevart, mis on vaba ükskõik millise nurga alt. Samuti võimaldab meie lamp jäika fikseerimise mugavate ergonoomiliste lukkudega.

Projekti nimi : M.T.F. ( My True Friend), Disainerite nimi : Taras Zheltyshev, Kliendi nimi : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Laualamp

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.