Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Parastoo

Tool Ma austan igasuguseid toole. Minu arvates on interjööri kujundamisel üks olulisemaid ja klassikalisemaid ning erilisi asju tool. Parastoo tooli idee pärineb pääsukest (tiiter). Võib-olla eristuva ja erilise disainiga Parastoo tooli särav ja libe pind on loodud ainult väga erilistesse ja ainulaadsetesse kohtadesse.

Projekti nimi : Parastoo, Disainerite nimi : Ali Alavi, Kliendi nimi : Ali Alavi design.

Parastoo Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.