Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Jae Murphy

Ettevõtte Identiteet Negatiivset ruumi kasutatakse seetõttu, et see muudab vaatajad uudishimulikuks ja kui nad seda Aha hetke kogevad, meeldib see talle kohe ja jätab selle meelde. Logo märgil on initsiaalid J, M, kaamera ja statiiv negatiivsesse ruumi. Kuna Jae Murphy pildistab sageli lapsi, viitavad suured nimelised trepid ja madala asetusega kaamera, et lapsed on teretulnud. Ettevõtte identiteedi kujundamise kaudu arendatakse edasi logost tulevat negatiivset ruumiideed. See lisab igale üksusele uue mõõtme ja muudab loosungi "Aeg-ajalt tavaline vaade tavaliseks" tõeks.

Projekti nimi : Jae Murphy, Disainerite nimi : Luka Balic, Kliendi nimi : Jae Murphy Photography.

Jae Murphy Ettevõtte Identiteet

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.