Disainiajakiri
Disainiajakiri
See On Seinale Riputatud Wc Pann

SEREL Purity

See On Seinale Riputatud Wc Pann Ehkki Purity WC-pott siseneb pehmete üleminekute domineerimisse, jätab see keskkonda ka lihtsad ja minimaalsed tuuled. See mitte ainult ei mõjuta oma kasutajat oma esteetikaga, vaid puutub kokku ka puhtuse ja süütusega ning austab loodust. Istmekatte komplekti hõlpsasti eemaldatava lukustusmehhanismiga tualettruumi istmekomplekti üldine lähenemisviis on katte komplekti sisemisse ossa paigaldatavad funktsiooni juhtnupud. Nupud, millega kasutaja ühendust võtab, asetatakse kohtadesse, kus on kõige raskem määrduda, seega annab see täiendava eelise hügieeni osas.

Projekti nimi : SEREL Purity, Disainerite nimi : SEREL Seramic Factory, Kliendi nimi : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

SEREL Purity See On Seinale Riputatud Wc Pann

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.