Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

SEREL Purity

Kraanikauss Serel Purity valamu saab vannitoas oma ainulaadse ja hämmastava kausivormiga. Üldine lähenemisviis nähtamatu reoveeava kujundamisel. See lähenemisviis mõjutab kujundust nii olulisel määral ja tingib üksikasjalike detailide väljatöötamise. Selle lähenemisviisiga tundub Serel Purity kraanikauss puhas, sile, elegantne ja disaini üldise terviklikkuse täielikus harmoonias. SEREL Purity pesukauss, milles domineerivad pehmed vormid, kutsub kasutajat üles futurismi.

Projekti nimi : SEREL Purity, Disainerite nimi : SEREL Seramic Factory, Kliendi nimi : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Kraanikauss

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.