Disainiajakiri
Disainiajakiri
Täiustatud Vedu

Fiaker 2.0

Täiustatud Vedu Paljudes linnades on traditsiooniliste bussireisidega kaasas suur probleem hobuste keeldumiste näol. Esimese olulise nõudena lahendab Fiaker 2.0 linnade bussireiside käigus tekkiva tänavareostuse. Edasi töötatakse välja hobusevankri konkreetne kujundus, järgides klassikalisi kabiine nende formaalses esteetikas, hoolimata sellest, et neil on oma kaasaegne ja ajakohane vorm. Väljakutse on esitada kaasaegne ja ökoloogiline kontseptsioon, edastades ikkagi tüüpilist treeneriturnee tunnet. Peamine eesmärk on uuendusliku disaini abil muuta bussireisid klientidele atraktiivsemaks.

Projekti nimi : Fiaker 2.0, Disainerite nimi : Michael Hofbauer, Kliendi nimi : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Täiustatud Vedu

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.