Disainiajakiri
Disainiajakiri
Topeltkraanikauss

4Life

Topeltkraanikauss 4Life Double kraanikauss on vannitubades oma kindla kuju ja funktsionaalse kasutamisega. Kraanikauss on loodud selleks, et anda kasutajale võimalus kasutada toodet korraga ühe ja ühe kraanikausina. Üksikbasseini kasutamisel annab toode suure riiulipinna; topeltbasseini kasutamisel riiul tühistatakse ja moodustub uus kraanikauss ning sel viisil saavad kraanikausi kasutada kaks inimest korraga. Riiuli aspekti tühistamise korral saab riiulit, mida enam ei kasutata, kasutada vannitoamööbli riiulina koos kinnitusdetailidega, kui see on olemas.

Projekti nimi : 4Life, Disainerite nimi : SEREL Seramic Factory, Kliendi nimi : Matel Hammadde San. ve Tic A.S.

4Life Topeltkraanikauss

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.