Disainiajakiri
Disainiajakiri
Seinale Riputatud Wc-Pann

4Life

Seinale Riputatud Wc-Pann 4life WC-pott saab vannitoas oma kindla kuju ja funktsionaalse kasutuse, mis on iseloomuliku domineerimise uus pilt. Keskkonnasõbralik tualett-kauss avaldab muljet nii oma esteetilisuse kui ka looduse austamisega… Õhukeste istmete katete komplekti üldine lähenemisviis Hõlpsasti eemaldatavate lukustusmehhanismidega tualettruumi istmete komplekt on funktsioonide juhtnupud, mis tuleb sisestada katte komplekti sisemisse ossa. Nupud, millega kasutaja ühendust võtab, asetatakse kohtadesse, kus on kõige raskem määrduda, seega annab see täiendava eelise hügieeni osas.

Projekti nimi : 4Life, Disainerite nimi : SEREL Seramic Factory, Kliendi nimi : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Seinale Riputatud Wc-Pann

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.