Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elektriline Jalgratas

Silence

Elektriline Jalgratas Silence on uhiuus juhtkontseptsiooni jalgratas. Sellel oli oma isiklik organ, kus Karl H Studio kasutas 4 tehnoloogiat, radarit, LED-i, detektorit ja arvutit. Vaikuse abil saab iga sõitja hetkeseisu öelda vastavalt nende enda sõiduoludele. Lugupidamisega on Karl Huangi loodud Vaikus mõeldud jalgratta valmistamiseks, mille pühendada kuulmispuudega sõpradele, et aidata neil ohtlikest ohtudest eemale hoida. Isegi kui nad asuvad rahulikus maailmas, kus puuduvad helid, on neil siiski õigus nautida vaba liikumist ja ohutust.

Projekti nimi : Silence, Disainerite nimi : Yi-Sin Huang, Kliendi nimi : Karl H Studio .

Silence Elektriline Jalgratas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.