Disainiajakiri
Disainiajakiri
Neoklassitsistlik Elukoha Taaskasutamine

Neoclassic Wellness

Neoklassitsistlik Elukoha Taaskasutamine Neoklassitsistlik elukoht, mis on ümber ehitatud nii, et see sobiks heaolu ja spaaga. Võttes arvesse keerukaid krohvikaunistusi, antiikseid tammepuidust põrandaid ja looduslikku päevavalgust, oli disaini ettepanek tutvustada materjale, mis tõmbaksid eristatava piiri vana ja uue vahel. Lavaplastri pealekandmine põrandatele ja seintele, lamineeritud vormid, klaasi- ja kvartsmosaiigid domineerivad interjööris, samas kui värvipalett määratleb klassikalise identiteedi. Soojad mullased toonid lisavad antiikaja patinat, mustas metallides aga dünaamilise elemendi. neoklassismi kiirgav romantism.

Projekti nimi : Neoclassic Wellness, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Neoklassitsistlik Elukoha Taaskasutamine

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.