Disainiajakiri
Disainiajakiri
Wc

Versus

Wc Meie elu on lõputu naudingu ja mugavuse otsimine. Kõik meist püüavad leida parima tasakaalu funktsionaalsuse ja disaini vahel ning kui me tahame, et toode oleks ökonoomne, siis on see veelgi keerulisem. Oma lähedase wc-ga üritasin leida täpselt seda tasakaalu. See ühendab endas uusi lähenemisviise ja tehnoloogiaid tõhususe suurendamiseks, vee ja materjalide säästmiseks ning samal ajal on kõik see hea kraam peidetud julge, monoliitse ja ekstravagantse kujunduse alla.

Projekti nimi : Versus, Disainerite nimi : Vasil Velchev, Kliendi nimi : MAGMA graphics.

Versus Wc

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.