Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kirjatarvete Komplekt

Cubix

Kirjatarvete Komplekt Kuubikujuline kirjatarvete komplekt, sealhulgas karp klambrite jaoks, kleepsude karp ja pastakahoidja. Cubixi põhiidee on luua "organiseeritud kaos". Keegi pole saladus, et töökoha järjekord on väga oluline. Paljudele meeldib aga nn loominguline jama. Selle väikese vastuolu lahendus oli Cubixi kontseptsiooni alus. Punaste varraste elastsuse tõttu saab pliiatsihoidikusse sisestada ükskõik millise nurga all peaaegu kõike, mis on laiali üle laua laiali, alates pliiatsitest ja pliiatsitest, igas suuruses kuni paberi ja kleebisteni.

Projekti nimi : Cubix, Disainerite nimi : Alexander Zhukovsky, Kliendi nimi : SKB KONTUR.

Cubix Kirjatarvete Komplekt

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.