Disainiajakiri
Disainiajakiri
Peakate

Gaia

Peakate Gaia on moodsa ühiskonna volitatud jumalanna majesteetlik disaini ime. Opulentsus ja provokatiivsus olid põhielemendid, mis sünteesivad kokku, moodustades erakordse kohaloleku. Üleminek „sarviliste tiibade“ juurest „omega” -ketile annab sellele detailile ehtekujunduse piiridest dünaamilise silueti.

Projekti nimi : Gaia, Disainerite nimi : Herman Francisco Delos Santos, Kliendi nimi : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Peakate

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.