Disainiajakiri
Disainiajakiri
Foor

Don Luis

Foor „Paljud riigid on hakanud rakendama poliitikat, et soodustada kõndimist kui olulist transpordiliiki. Jalakäijate risk suureneb, kui sõidutee projekteerimisel ei õnnestu kavandada ja pakkuda liikluskorraldusmehhanisme, mis eraldavad jalakäijad sõidukitest. Üldiselt maksavad liiklusõnnetused 1–2% rahvamajanduse kogutoodangust ”(WHO). Don Luis on 3D-foor, mis seob kõnniteele värvitud kollase 2D-joonega, et vältida jalakäija ülekäiku tänavast, mis on sebrast erinevas kohas. Kavandatud sotsiaal-kultuurilise analüüsi abil ja mitte ainult esteetiliste juhiste põhjal.

Projekti nimi : Don Luis, Disainerite nimi : CasBeVilla Team, Kliendi nimi : CasBeVilla Team.

Don Luis Foor

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.