Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veebisaidi Kujundus

Trionn Design

Veebisaidi Kujundus Valge lõuend pakub ideaalset tausta, millele toetuda. Mahlakas magus värvikombinatsioon pakub täiuslikku tähelepanu haaravat elementi, mis tõmbab vaatajat. Serif- ja sans-serif-fondide kombinatsioon ning kaal ja värvid annavad ühtlase segu, mis meelitab vaatajat edasi uurima. HTML5 Parallaxi animatsioonisait koos reageerivaga, meil on oma personali vektoritegelaste kujundus. ainulaadne erksavärviline disain koos kenade ja sujuvate animatsioonidega ..

Projekti nimi : Trionn Design, Disainerite nimi : Sunny Rathod, Kliendi nimi : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Veebisaidi Kujundus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.