Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lastele Mõeldud Lauanõud

Nyx

Lastele Mõeldud Lauanõud Koostöökujundusel on piiramatud piirid ja see on olnud selle projekti lähtekoht. Nyx Kidsi lauanõud on ainulaadne koostöö 10-aastase poisi Elijah Robineau ja andeka disainer Alex Petunini vahel. Lastena on meil imelised unistused, kuid täiskasvanutena oleme õppinud seadma reaalsele maailmale piire ja piire. YORB DESIGN-i futuristliku kaubamärgi all välja töötatud mänguline lauanõude kollektsioon on saanud ka väga ainulaadse võimaluse, mis võimaldab täielikult kohandatud disaini. Selle kasutaja saab valida oma mustri, värvi ja kuju, andes sellele kuuluvustunde.

Projekti nimi : Nyx, Disainerite nimi : Alex Petunin & Elijah Robineau, Kliendi nimi : YORB DESIGN.

Nyx Lastele Mõeldud Lauanõud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.