Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näituseboks

Onn Exhibition

Näituseboks Onn on esmaklassiline käsitööna valminud toode, mis segab traditsioone moodsa kujundusega läbi kultuuriväärtuste meistrite. Onni materjalid, värvid ja tooted on inspireeritud loodusest, mis valgustavad traditsioonilisi tegelasi säramaitsega. Näitusekabiin ehitati selleks, et paljundada looduse stseeni, kasutades materjale, mida täiendatakse koos toodetega, et saada ise harmoneeritud teos.

Projekti nimi : Onn Exhibition, Disainerite nimi : Shinjae Kang, Heeyoung Choi, Kliendi nimi : Onn.

Onn Exhibition Näituseboks

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.