Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lauamäng

Boo!!

Lauamäng Boo !! on suur lauamäng, kuhu on plaanis lisada mis tahes tegevus sünnipäevalapse rõõmustamiseks, kuid õõvastava pilguga. See on kujundatud laguneva väikese karbina, mis vangistab kõiki maailma kummitusi. Väikese kasti sees on tohutu mängumatt, mille ümber saavad kõik peol olevad lapsed end mugavalt koguda ja mängida. Sihtrühma vanuse alampiiriks on seatud vähemalt 6 aastat, Boo !! on kavandatud kõnniteedena kummitavale teele, kus on mitmeid seiklusi ja tegevustsoone.

Projekti nimi : Boo!!, Disainerite nimi : Gülru Mutlu Tunca, Kliendi nimi : 2GDESIGN.

Boo!! Lauamäng

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.