Disainiajakiri
Disainiajakiri
Seinale Kinnitatud Wc

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Seinale Kinnitatud Wc Uuendusliku eemaldamise lisamisega muudab Isvea tavalise WC B + -ks - mitmekülgseks WC-ks, mida saab kasutada nii avalikes tualettides kui ka privaatsetes vannitubades. B + WC-l on tavalise WC-ga võrreldes väiksem seina külge riputatud pann. Selle ümar kompaktne vorm pakub ruumi tõhusat kasutamist. Uuel B + lõhustaval WC-l pole velge. Ilma peidetud veljeta tähendab see, et mikroobe pole kuskil võimalik peita. B + WC hügieeniline disain teeb kausi puhastamise lihtsaks, vähendades nii vee tarbimist kui ka vajadust kasutada keskkonnale kahjulikke vannitoa kemikaale.

Projekti nimi : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Disainerite nimi : Isvea Eurasia, Kliendi nimi : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Seinale Kinnitatud Wc

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.