Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teemant Sõrmus

The Great Goddess Isida

Teemant Sõrmus Isida on 14K kuldsõrmus, mis libiseb sõrmega, et luua võluv välimus. Isida rõnga fassaad on kaunistatud ainulaadsete elementidega nagu teemandid, ametüstid, tsitriinid, tsavoriit, topaas ja seda täiendatakse valge ja kollase kullaga. Igal tükil on oma konkreetne materjal, muutes selle ainulaadseks. Lisaks peegeldab viilutatud vääriskividel asuv tasane klaasitaoline fassaad erinevaid valguskiiri erinevates oludes, lisades rõngale eksklusiivse iseloomu.

Projekti nimi : The Great Goddess Isida, Disainerite nimi : Tatyana Raksha, Kliendi nimi : STDIAMOND.

The Great Goddess Isida Teemant Sõrmus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.