Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Interaktiivne Ajakiri

DesignSoul Digital Magazine

Digitaalne Interaktiivne Ajakiri Ajakiri Filli Boya Design Soul Magazine selgitab oma lugejatele värvide olulisust meie elus teistmoodi ja nauditavalt. Design Souli sisu sisaldab laia valdkonda moest kunstini; kaunistamisest kuni isikliku hoolduseni; spordist tehnoloogiani ja isegi toidust ning jookidest raamatuni. Lisaks kuulsatele ja huvitavatele portreedele, analüüsidele, uusimale tehnoloogiale ja intervjuudele sisaldab ajakiri ka huvitavat sisu, videoid ja muusikat. Ajakiri Filli Boya Design Soul ilmub kord kvartalis iPadis, iPhone'is ja Androidis.

Projekti nimi : DesignSoul Digital Magazine, Disainerite nimi : NGM Turkey, Kliendi nimi : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Digitaalne Interaktiivne Ajakiri

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.