Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fudge Ja Iiris

Cavendish & Harvey

Fudge Ja Iiris Traditsiooni ja modernsuse tasakaalustav toiming. Eesmärk oli kavandada innovaatilisele ettevõttele ainulaadne tootevalik, mis taastaks end kvaliteetsete kondiitritoodete tootjana. Lahendus on rikkalikult pakendatud ja trükitud kuuma fooliumi ja üllas läikiva viimistlusega. Foto kontseptsioon oli inspireeritud klassikaliste pralinetide stiilist. Nooremale ja moodsamale sihtrühmale lähevad tähelepanu värvid ja lõdvendatud tüpograafia. Gabrieli disainimeeskond on tasakaalustamistoimingu selgeks õppinud ja klient on kasvava müügiga rahul.

Projekti nimi : Cavendish & Harvey, Disainerite nimi : Bettina Gabriel, Kliendi nimi : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Fudge Ja Iiris

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.