Disainiajakiri
Disainiajakiri
Nutikas Käevõru

June by Netatmo

Nutikas Käevõru JUUNI on päikesekaitse treenerite käevõru. See on esimene käevõru, mis mõõdab päikese käes viibimist. See on ühendatud kasutaja nutitelefonis oleva kaasrakendusega, mis annab naistele nõu, millal ja kuidas kaitsta oma nahka igapäevaselt päikese mõjude eest. JUUNI ja tema kaaslane App pakuvad päikese käes uut rahulikkust. Juuni jälgib reaalajas ultraviolettkiirguse intensiivsust ja kasutaja naha kogu päeva jooksul kokkupuutunud päikese käes viibimist. Prantsuse ehtekunstniku Camille Toupeti loodud ja pilkupüüdvate tahkudega teemandi vaimus on JUNE võimalik kanda käevõru või prossina.

Projekti nimi : June by Netatmo, Disainerite nimi : Netatmo, Kliendi nimi : .

June by Netatmo Nutikas Käevõru

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.