Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sülearvuti Ümbris

Olga

Sülearvuti Ümbris Spetsiaalse rihmaga sülearvuti ümbris ja kinnitage veel üks ümbrisesüsteem. Materjali jaoks võtsin taaskasutatud naha. Värve on mitu, alates sellest, kui igaüks saab ise oma kätte saada. Minu eesmärk oli teha tavaline, huvitav sülearvutikott, kus on hõlpsasti hooldatav süsteem ja kus saate kinnitada mõne muu korpuse, kui peate kaasas olema kaasasolevaid Mac Book Pro ja Ipad või mini Ipad. Kohvriga võite kaasas kanda vihmavarju või ajalehte. Kergesti vahetatav kohver igaks päevaks.

Projekti nimi : Olga, Disainerite nimi : Ari Korolainen, Kliendi nimi : Private Case.

Olga Sülearvuti Ümbris

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.