Disainiajakiri
Disainiajakiri
Individuaalne Kodune Termostaat

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuaalne Kodune Termostaat Nutitelefoni termostaat on minimalistlik, elegantne disain, mis on vastuolus traditsiooniliste termostaadikujundustega. Läbipaistev kuup muutub hetkega valgest värviks. Peate vaid rakendama ühte seadme tagaküljel olevast viiest vahetatavast värvifilmist. Pehme ja kerge värv annab õrna originaalsuse. Füüsiline suhtlus hoitakse minimaalsena. Lihtne puudutus võimaldab temperatuuri muuta, samal ajal kui kõik muud juhtnupud on tehtud kasutaja nutitelefonist. E-tindi ekraan valitakse selle võrratu kvaliteedi ja minimaalse energiatarbimise tõttu.

Projekti nimi : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Disainerite nimi : Netatmo, Kliendi nimi : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Individuaalne Kodune Termostaat

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.