Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tüpograafia

Ila'l Amam Type Family

Tüpograafia “Ila'l Amam” on araabia tüüpi perekond, mis on välja töötatud esimeste kunagi loodud ekraanitüüpide - Fat Faces - segudest, aga ka 11. sajandi vanade Iraani Kufici skriptide seast, ühendades need kõik kaldkirjas / kaldus vormingus. "Ila'l Amam" koosneb suuremahulistel eesmärkidel kasutatavatest näidikutüüpidest, kuna tähed on väga stiliseeritud ja iseloomustavad jämedat kontrasti paksu ja õhukese löögi vahel. Kaldkirjas / kaldus kirjatüübi taga tekkiv vaimustus tuleneb ühegi araabiakeelse kirjatüübi puudumisest, kuna araabia keeles võis olla algusest peale puhtalt kaldkirja vorming.

Projekti nimi : Ila'l Amam Type Family, Disainerite nimi : Sara Mansour, Kliendi nimi : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Tüpograafia

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.