Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Mähis

Loop

Multifunktsionaalne Mähis Loop on multifunktsionaalne ümbris teie garderoobi jaoks või kasutamiseks kodus. Silmuse suurus on 240cmx180cm. Loop-tekstiili pind ja struktuur on 100% loodud käsitsi, kasutades käsitsi kootud tehnikat, mis pärineb paljudest sajanditest. Loop-tekstiil on 93 individuaalselt käsitsi valmistatud paneeli, mis on kokku kokku ühendatud. Loop kasutab 100% esmaklassilist Austraalia Alpaca fliisi. Alpaka on madala allergeeniga ja tagab nii soojuse kui ka hingavuse. Loop-tekstiil on eesriide ja kujuga paindlik, samas kui selle 93 paneeli tagavad selle vastupidavuse ja tugeva esituse. Silmus on valmistatud looduslikest, taastuvatest ja biolagunevatest kiududest

Projekti nimi : Loop, Disainerite nimi : Miranda Pereira, Kliendi nimi : Daato.

Loop Multifunktsionaalne Mähis

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.