Disainiajakiri
Disainiajakiri
Automatiseeritud Sisserändeterminal

CVision MBAS 1

Automatiseeritud Sisserändeterminal MBAS 1 oli loodud turvatoodete olemuse trotsimiseks ja nii tehnoloogiliste kui ka psühholoogiliste aspektide hirmutamise ja hirmu minimeerimiseks. Kujundus tundub sõbralik puhaste joontega, mis sulanduvad sujuvalt skannerilt ekraanile. Ekraanil kuvatav hääl ja visuaal juhendavad esmakordset kasutajat sisserändeprotsessis. Sõrmejälgede skannimispadja saab hoolduse hõlbustamiseks või kiireks vahetamiseks lahti võtta. MBAS 1 on ainulaadne toode, mille eesmärk on muuta piiriületamise viisi, võimaldades mitme keele suhtlemist ja sõbralikku mittediskrimineerivat kasutajakogemust.

Projekti nimi : CVision MBAS 1, Disainerite nimi : Prompong Hakk, Kliendi nimi : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 Automatiseeritud Sisserändeterminal

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.