Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pudel

La Pasion

Pudel See on käsitsi valmistatud objekt, mille on kujundanud Studio Xaquixe meeskonnaliige Arturo López. Pudeli idee sai ta siis, kui nägi puud, mis nägi välja nagu paar kallistamas paari, ja see pani teda mõtlema, kuidas lähedastest saavad üksteist, kui hoiavad üksteist "pasón". Tüki loomisel kasutatud klaas on 95% ulatuses taaskasutatud, nagu ka kogu Studio Xaquixe klaas. Stuudios kasutatavad ahjud on meeskonna valmistatud ja neid toidetakse orgaaniliste jäätmetega, näiteks taimeõli jäätmete või biomassiga, mida töödeldakse metaangaasiks.

Projekti nimi : La Pasion, Disainerite nimi : Studio Xaquixe, Kliendi nimi : Studio Xaquixe.

La Pasion Pudel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.