Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led Päikesevari

NI

Led Päikesevari NI täidab mööbli ootusi viisil, mis täidab mitte ainult ühte funktsiooni. Uuenduslikult kombineerituna luksusturu jaoks kohandatud päikesevari ja aed-taskulamp, see rõõmustab inimesi päevast õhtuni, lamamistoolide kõrval või jõe ääres. Patenteeritud sõrmetuvastuse OTC (ühe nupuvajutusega hämardiga) abil saavad kasutajad eraldi juhtida 3-kanalise valgustussüsteemi heledust. Vastuvõttes madala pingega 12 V LED-draiverile, mis tekitab vähe soojust, pakub NI energiatõhusat toiteallikat süsteemile, kus on üle 2000 tk 0,1 W LED-e.

Projekti nimi : NI , Disainerite nimi : Terry Chow, Kliendi nimi : FOXCAT.

NI  Led Päikesevari

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.