Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led Päikesevari Ja Suur Aed-Taskulamp

NI

Led Päikesevari Ja Suur Aed-Taskulamp Uhiuus NI Parasol määratleb valgustuse ümber nii, et see võib olla midagi enamat kui helendav objekt. Uuenduslikult päikesevarju ja aiatõrvikut ühendades näeb NI nutikalt seista lamamistoolide ääres basseini ääres või muudel õuealadel hommikust õhtuni. Patenteeritud sõrmetuvastusega OTC (ühe nupuvajutusega dimmer) võimaldab kasutajatel hõlpsalt reguleerida 3-kanalise valgustussüsteemi soovitud valgustustaset. NI võtab vastu ka madalpinge 12 V LED-draiveri, mis tekitab väga vähe soojust, pakkudes süsteemile energiatõhusat toiteallikat üle 2000tk 0,1W LED-idega.

Projekti nimi : NI , Disainerite nimi : Terry Chow, Kliendi nimi : FOXCAT.

NI  Led Päikesevari Ja Suur Aed-Taskulamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.