Disainiajakiri
Disainiajakiri
Salongbaar

Linear Lounge

Salongbaar Linear Lounge Bar pakub residentidest külalistele keerukat ja säravat veini ning einestab elamusi. Linear Lounge Baril on ka privaatne söögituba ja pakitakse uskumatut valikut peeneid linnaseid ning uuenduslikke ja kunstilisi kokteile. Kuu ja muusika Linearis on loodud selleks, et luua külaliste jaoks parimad rõõmu ja naudingu segud. Linear Lounge Bar on ideaalne koht ka professionaalidele, et tuua oma mõttekaaslasi hubasele õhtule koos kastetrikkideta vaatemänguga.

Projekti nimi : Linear Lounge, Disainerite nimi : Ketan Jawdekar, Kliendi nimi : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Salongbaar

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.